POPGRO

O našej spoločnosti

Firma POPGRO s.r.o. bola založená v roku 2014 so zameraním na predaj a sprostredkovanie strojov a doplnkových zariadení v plastikárskom priemysle pre Maďarský a Slovenský trh. 

V roku 2017 sme založili spoločnosť POPGRO-PLAST k.f.t., ktorá sa špecializuje na opravu, údržbu a výrobu vstrekovacích foriem.

O štyri roky neskôr sa naše aktivity v Maďarsku a Slovenku rozšírili natoľko, že sme do tímu pribrali viacero Slovenských odborníkov z plastikárskeho priemyslu a založili spoločnosť POPGRO-TECH s.r.o. 

Neustálne pracujeme na zdokonalovaní našich dovedností a hľadaní najlepších produktov pre našich zákazníkov. 

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom vlastnej produkcie ako aj predajom ostatných doplnkových zariadení a komponentov pre extruzné a vstrekovacie technologické linky na plasty a gumu. 

Blízko spolupracujeme s nami vybranými zahraničnými výrobcami periférnych zariadení, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v jednotlivom obore.

Overení výrobcovia

Záruka kvality

Vlastná produkcia

MISIA

Čo vám ponúkame?

Garantovanú kvalitu Európskych dodávateľov, spoľahlivý prístup a seriózne jednanie. Naše portfólio obsahuje sortiment, ktorý Vás zaujme. Ak máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, alebo sa chcete informovať ohľadom produktov POPGRO, neváhajte nás kontaktovať spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje. Každým mesiacom rastieme spolu s našimi spokojnými zákazníkmi.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete sa dozvedieť viac alebo máte záujem o produkty?